Akatlar Mahallesi, Cebeci Caddesi, 116 34335 Beşiktaş/İSTANBUL

+90 212 2129650

+90 212 2129655

alpmak@alpmak.com.tr

Anasayfa
Kampanyalar
Kurumsal

sub Şirket Profili
sub Vizyonumuz
sub Misyonumuz
sub Değerlerimiz
sub İnsan Kaynakları

Temsilciliklerimiz

sub Thermo Fisher Scientific
     sub Goring Kerr / Apex
         Metal Dedektörler
     sub X-Işınlı Sistemler
sub Spectrum Kameralı Seçme Makinaları

sub Cosmapack Paletleme

sub Pesmel Concept

Teknik Servis

sub Kullanıcı Klavuzları
sub Servis Talep Formu

Danışmanlık ve Proje
Referanslarımız
Sektörler & Uygulamalar
Bilgi İstek
Linkler
İletişim

 

DEĞERLERİMİZ

Müşteri Memnuniyeti:

Alpmak için müşteri memnuniyeti ve mutluluğu en büyük ve en iyi referanstır. Faaliyette bulunduğu alanlarda değer yaratmak için, temsil ettiği ve sunduğu ürünleri satın alan müşterilerine her zaman saygı duyarak onlarla birlikte çalışır. Toplam kalite felsefesiyle, İç ve dış müşterileri ile gerekli iletişim kanallarını kurmak, onların beklenti ve ihtiyaçlarını anlayarak satış ve satış sonrası hizmetleri geliştirmek şirketin yaşam tarzıdır.

 

Sürekli Gelişim ve Kalıcılık:
Alpmak; kurumsal kimliği olan, güvenilir, saygın, disiplinli, kararlarında ve stratejilerinde tutarlı, toplam kaliteye inanan bir firmadır. Sürekli gelişime inanır, bu nedenle tüm yenilikleri takip eden ve eğitime önem verir. Kendi değerlerinden ödün vermeden, dünyaca önde gelen firmaların, kaliteli ve güvenilir markalarını ve ürünlerini temsil ederek ve sunarak müşteri beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılamak vazgeçilmez koşuludur. Güçlü kadrosu, profesyonel yönetim anlayışı ve değişimi yönlendiren niteliği ile sektörde lider ve kalıcı firmalardandır.

 

İletişim,Takım Çalışması ve Çalışan Mutluluğu:

Alpmak; iç ve dış müşterileri ile açık, hızlı, her yönde iletişim kuran, katılımcı yönetim uygulayan, teknolojiyi, analitik düşünme ve stratejik planlama yöntemlerini ve yaratıcılığı kullanarak sistem geliştiren, sinerjiden yararlanan, yüksek motivasyonlu, takım ruhu anlayışıyla çalışır. İnsana ve uzmanlığa saygı temelinde oluşan, adil teşvik ve takdir politikaları ile desteklenmiş bir kültüre sahiptir. Alpmak, yapılan işlerle doğru orantılı, performansa dayalı bir ücretlendirmenin olduğu, motivasyonu artırıcı ortamın sağlandığı ve davranışlarla uygulandığı bir firmadır. Güvenli ve uygun çalışma ortamlarında çalışanların gelişimleri eğitimlerle eşitlik ilkesi çerçevesinde planlanır.

Saygı ve Sorumluluk:

Alpmak; çalışanları, tedarikçileri ve müşterilerine karşı saygı ve sorumluluklarını yerine getirirken, çevreye, topluma ve sektöre karşı görevlerinin de bilinci içerisindedir. Çalışanlarının fikir, inanç ve düşüncelerine saygılıdır. Alpmak kurucuları, ortakları, çalışanları sözüne güvenilir, dürüst, nitelikli, özverili, adanmış ve taahhütkar olup, yasalara ve ahlaki kurallara saygılı, firmaya, müşterilerine ve tedarikçilerine karşı görev ve sorumluluk bilinciyle profesyonelce çalışır.

 

Temsil Edilen Firmalar, Markalar ve Ürünler:

Alpmak, teknolojiye yatırım yapan, AR-GE ve ürün geliştirme üzerine odaklanan, müşteri gereksinimlerini küresel ve yerel bazda anlayabilen, markalarının ve ürünlerinin arkasında ürün ve iletişim kalitesi ve sürekliliği ile durabilen, her türlü ticari ve teknik desteği ve eğitimi verebilen, çevreye saygılı, insanların sağlık ve güvenliğine önem veren, faaliyette bulunduğu ve hammadde ya da kaynak sağladığı toplumlara karşı sosyal ve etik sorumluluklarının farkında olan, rakipleri pozitif değişim ve sürekli gelişimin bir unsuru olarak gören, dünyada faaliyet gösterdiği alanlarda yer ve isim edinmiş güvenilir ve kalıcı firmaları, bu firmaların markalarını ve ürünlerini temsil eder. Dürüstlük, güven, saygı, sorumluluk, şeffaflık, dinamik ve hızlı olmak ilişkide karşılıklı olarak çok önemlidir.

 

Karlılık:

Alpmak, karlılığın şirket için önemli olduğu bilincindedir, bunu sağlıklılık göstergesi olarak tanımlar, süreklilik ve kalıcılığın ana unsurlarından biri olarak görür. Gelişme, büyüme ve refah sağlamanın anahtarıdır.
ghd straightener ghd straightener moncler outlet christrian louboutin uk jimmy choo heels jackets for sale asics trainers supra shop jimmy choos moncler sale jimmy shoes christian louboutin boots supra louboutin shoes asics tiger new supra jimmy choo shoes asics gel shoes ugg boots clearance cheap ghd north face sale paul smith bag radii straight jackets cheap ugg chi straightener cheap ghd women ugg boots paul smith sale hair straightener chi ugg sale new balance store the north face jackets moncler vest timberland shoes christrian louboutin uk moncler outlet north face sale christian louboutin boots moncler vest