Akatlar Mahallesi, Cebeci Caddesi, 116 34335 Beşiktaş/İSTANBUL

+90 212 2129650

+90 212 2129655

alpmak@alpmak.com.tr

Anasayfa
Kampanyalar
Kurumsal

sub Şirket Profili
sub Vizyonumuz
sub Misyonumuz
sub Değerlerimiz
sub İnsan Kaynakları

Temsilciliklerimiz

sub Thermo Fisher Scientific
     sub Goring Kerr / Apex
         Metal Dedektörler
     sub X-Işınlı Sistemler
sub Spectrum Kameralı Seçme Makinaları

sub Cosmapack Paletleme

sub Pesmel Concept

Teknik Servis

sub Kullanıcı Klavuzları
sub Servis Talep Formu

Danışmanlık ve Proje
Referanslarımız
Sektörler & Uygulamalar
Bilgi İstek
Linkler
İletişim

 

 

 

Apex 500 Metal Dedektör ve Sistemleri | Apex 100 Metal Dedektör ve Sistemleri
Tartım Kontrol ve Metal Dedektör Kombinasyonu | Pipeline Metal Dedektörler
DSP IP Plus Metal Dedektörler | DSP Rx | Serbest Düşmeli Metal Dedektörler | AuditCheck | Red Üniteleri

_____“Auditcheck Tam Otomatik Kalite Kontrol Ekipmanı” patentli bir Thermo Goring Kerr tasarımı olan ve pazarda sadece Thermo Goring Kerr tarafından APEX ve DSP3 Model Metal Dedektör Üniteleri ile sunulan bir buluştur.
_____"Auditcheck" mekanizması kullanıcıyı, tamamen operatöre duyulan güvene dayalı konvansiyonel test programları ve bunların doğurduğu sakıncalardan kurtaran devrim niteleğindeki patentli bir yeniliktir.


_____
Eskiden test çubukları ile yapılan zahmetli hassasiyet testleri, Auditcheck ile yerini tam otomatik testlere bırakmış, sistem güvenilirliği en üst düzeye çıkarılmıştır. Tamamen otomatik olarak çalışan bu ekipman, “ önceden hazırlanmış bir test parçacığı”nı metal dedektör gövdesi içerisinde oluşturulan tünele monte edilmiş tüp içerisinde pnömatik olarak (kullanıcının belirleyeceği zaman aralıkları sonunda ve ürün ile aynı hızda) sistemden geçirerek sistemin hassasiyetini sınamakta, konvansiyonel test yöntemlerinde olduğu gibi “metali görüyor ya da görmüyor” hükmünün ötesinde, sistemdeki “metali bulabilmesine engel olmayacak kadar küçük performans düşüklüklerini” dahi kullanıcıya haber verebilmektedir. Yani sisteminiz Auditcheck ile (hala istediğiniz en küçük metal kirliliğini görebilse dahi) performanstaki en küçük olumsuz değişikliği size bildirme yeteneğine kavuşur. Bu özelliği ile Auditcheck, sistem arızası / performans düşüklüğü gibi sebeplerle dahi kontaminasyonun nihai ürün içerisinde müşteriye ulaşması olasılığını sıfıra yaklaştırarak üretim hatları için ciddi bir sigorta görevi yerine getirmektedir.”

_____Opsiyonel olarak sunulan Auditcheck sistem ile ilk satın alma sırasında sağlanabildiği gibi daha sonra satın alınarak sisteme montajı da mümkün olabilmektedir.